SA Kiusamisvaba Kool

Sihtasutus Kiusamisvaba Kool (endise nimega Kiusamise Vastu) asutati 2012. aasta lõpus Heateo Sihtasutuse, Eesti Koolipsühholoogide Ühingu, Omanäolise Kooli Arenduskeskuse, Tartu Ülikooli kasvatusteadlase Kristiina Treiali ning sotsiaalsete ettevõtjate Kristi Liiva ja Rasmus Raski poolt. Ühiselt asuti otsima Eesti koolide jaoks parimat meetodit kiusamise ennetamiseks ja vähendamiseks. Erinevaid alternatiive kaaludes jõuti Turu ülikooli teadlaste poolt välja töötatud ja kogu maailmas saadaolevatest programmidest parimaid tulemusi näidanud KiVa programmini.

See leht siin on KiVa-koolide siseveeb, mistõttu on siin meie sihtasutuse, aga ka kiusamise ja KiVa programmi kohta leida vähe(m) infot. Kuidas liituda? Mida kiusamise või KiVa programmi kohta teada? Kuidas meiega ühendust saada? Kuidas meid toetada? Selleks mine aadressil kiusamisvaba.ee

Tegevtiim

Tegevjuht, juhatuse liige: Triin Toomesaar, triin.toomesaar[ätt]kiusamisvaba.ee, mob. 56203920
Uuringukoordinaator, juhatuse liige: Kristiina Treial, kristiina.treial[ätt]kiusamisvaba.ee
Programmikoolide kontaktisik-mentor: Klelia Peterson, klelia.peterson[ätt]kiusamisvaba.ee
Programmikoolide kontaktisik-mentor: Jane Alas, jane[ätt]alas.kiusamisvaba.ee
Koolitus- ja programmijuht: Anu Neutal, anu.neutal[ätt]kiusamisvaba.ee
Koolitusarendusjuht: Kati Toobal, kati.toobal[ätt]kiusamisvaba.ee
Turundus- ja arendusjuht vene suunal: Vladimir Niinimäki, vladimir.niinimaki@kiusamisvaba.ee
Koostöösuhete juht: Ingi Mihkelsoo, ingi.mihkelsoo@kiusamisvaba.ee